Kosmetyka

Get Our Help

Speak with a human to filling out a form? call corporate office and we will connect you with a team member.

123 456 7890

Czyszczenie frezów do mikrodermabrazji

Kąpiel ultradźwiękowa to zupełnie nieinwazyjna metoda oczyszczania pod warunkiem zastosowania właściwego płynu czyszczącego we wskazanych przez producenta proporcjach przy rozcieńczaniu.

Myjka ultradźwiękowa to urządzenie szybko i precyzyjnie czyszczące drobne, porowate powierzchnie, z przestrzeniami do których trudno dotrzeć przy tradycyjnych metodach mycia. Dodatkowo nie ma ryzyka nawet najmniejszych uszkodzeń czy zarysowań czyszczonego przedmiotu.

 

Można powiedzieć, że nie da się zastąpić myjki ultradźwiękowej żadnym innym urządzeniem jeśli zamierza się czyścić drobne, porowate a jednocześnie delikatne przedmioty.
Jednocześnie to urządzenie pozwalające zaoszczędzić czas i energię- zamiast długo i żmudnie szorować i opłukiwać frezy ręcznie, po prostu wrzuca się je do kąpieli ultradźwiękowej z dodatkiem płynu czyszczącego na parę minut,
a efekt czyszczenia jest doskonały!

 

Lorem has been the ndustry standard dummy text ever since the 1500s, when unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Zestaw ultradźwiękowy

Gotowy zestaw zawierający myjkę ultradźwiękową i preparat dezynfekujący do frezów