Biżuteria

Zadzwoń do nas:

aby dowiedzieć się więcej o czyszczeniu ultradźwiękowym:

513 179 616

Czyszczenie biżuterii myjką ultradźwiękową

Ultradźwiękowe czyszczenie doskonale sprawdza się przy czyszczeniu biżuterii – nieprzypadkowo myjki ultradźwiękowe stały się już standardowym wyposażeniem w większości pracowni jubilerskich.
Delikatne, wrażliwe na zarysowania, o skomplikowanych kształtach elementy biżuterii trudno jest wyczyścić tradycyjnymi metodami. Ultradźwięki, dzięki delikatnemu działaniu i wnikaniu we wszelkie, nawet najbardziej niedostępne zakamarki przedmiotu, czynią proces czyszczenia łatwym i szybkim, nie pozostawiając przy tym żadnych niedoczyszczonych miejsc.

Oczyszczenie za pomocą ultradźwięków nie tylko usuwa zabrudzenia, lecz przywraca biżuterii połysk i atrakcyjny wygląd.

Do zastosowań domowych, polecamy myjkę EM 100 – będącą bazą naszego zestawu do czyszczenia biżuterii. W zestawie tym z myjką otrzymają Państwo również płyny EM 80 (łagodny płyn do zabrudzeń z codziennego użytkowania, jak pot i naskórek) i EM 100 (silniejszy koncentrat do pięknego „odświeżenia” starej biżuterii czy sreber

Wypróbowany na srebrnych elementach – radzi sobie świetnie z silnymi zabrudzeniami – nasz klient o koncentracie EM 100

Stosowanie w pracowni jubilerskiej

Myjka Emmi-04D sprawdza się świetnie do okazyjnego czyszczenia biżuterii w domu, jednak dla profesjonalnych pracowni jubilerskich polecamy myjki serii HC. Są to myjki warsztatowe, zaprojektowane do intensywnej pracy, a przy tym wyposażone w regulację mocy pozwalającą na dowolne dopasowanie siły pracy myjki np. przy czyszczeniu delikatnych elementów.

Zestaw dla Jubilerów

Kompletny zestaw dla pracowni jubilerskiej – myjka Emmi 12 HC z kompletem płynów do głównych zastosowań: