Emmi-dent 6 Emmi-dental Pasta Emmi-dent Końcówki standardowe Końcówki dla dzieci

Emmi-dent 6

Emmi-dent 6 stosuje technologię ultradźwięków - najnowszą i najskuteczniejszą w dziedzinie higieny jamy ustnej. Znakomicie usuwa nalot bakteryjny z Twoich zębów, zapewniając Ci zdrowy i piękny uśmiech.

Opracowana według najnowszych badań naukowych niemieckich inżynierów, szczoteczka Emmi-dent 6 nie pracuje poprzez mechaniczne tarcie, jak zwykłe szczoteczki elektryczne, lecz dzięki nowej technologii wykorzystuje do czyszczenia właściwości fal ultradźwiękowych. Czyszczące fale ultradźwiękowe docierają do najmniejszych zakamarków i międzyzębowych otworów, również w implantach i stałych aparatach ortodontycznych, bez mechanicznego nacisku i tarcia. Za ich pomocą Emmi-dent 6 skutecznie usuwa nalot bakteryjny, jak też uciążliwe osady z nikotyny, kawy i herbaty. W przypadku zastarzałych nalotów stosowanie szczoteczki zapobiega ich ponownemu pojawieniu się po usunięciu kamienia przez dentystę. Dodatkowo fale ultradźwiękowe oddziałują bardzo pozytywnie na dziąsła, podniebienie i język.

Wykorzystywanie ultradźwięków w higienie jamy ustnej oraz do czyszczenia zębów jest absolutnie nieszkodliwe dla ludzi. Fale ultradźwiękowe czyszczą z szybkością 1.4 miliona drgań na sekundę, działając na powierzchnie zęba i dziąseł powodują intensywne i utrzymujące się usunięcie nalotu nazębnego jak i innych zanieczyszczeń, poprawiając dodatkowo ukrwienie tkanki dziąseł. Już po kilku dniach stosowania odczują Państwo jędrność tkanek dziąseł i podniebienia. Również skłonność do krwawienia dziąseł zostaje zredukowana przez zastosowanie szczoteczki Emmi-dent. Długoletnie badania w laboratoriach wykazały, że stosowanie ultradźwięków w higienie jamy ustnej przynosi niezwykłe efekty również w czyszczeniu koron, implantów i mostków dentystycznych.


Ultradźwiękowa szczoteczka Emmi-dent 6

W ZESTAWIE:

  • 1 rękojeść szczoteczki
  • 1 ładowarka
  • 2 końcówki standardowe
  • 1 tubka pasty Emmi-dent

CENA: 399 PLN

Emmi-dental

Ultradźwiękowa szczoteczka Emmi-dental - dzięki najnowszej technologii ultradźwiękowej skutecznie chroni zęby i usuwa kamień nazębny. Ten zestaw zawiera dodatkową końcówkę, specjalnie przeznaczoną do usuwania kamienia nazębnego.

Opracowana według najnowszych badań naukowych niemieckich inżynierów, szczoteczka Emmi-dental nie pracuje poprzez mechaniczne tarcie, jak zwykłe szczoteczki elektryczne, lecz dzięki nowej technologii wykorzystuje do czyszczenia właściwości fal ultradźwiękowych. Czyszczące fale ultradźwiękowe docierają do najmniejszych zakamarków i międzyzębowych otworów, również w implantach i stałych aparatach ortodontycznych, bez mechanicznego nacisku i tarcia. Za ich pomocą Emmi-dental skutecznie usuwa nalot bakteryjny, jak też uciążliwe osady z nikotyny, kawy i herbaty. W przypadku zastarzałych nalotów stosowanie szczoteczki zapobiega ich ponownemu pojawieniu się po usunięciu kamienia przez dentystę. Dodatkowo fale ultradźwiękowe oddziałują bardzo pozytywnie na dziąsła, podniebienie i język.

Wykorzystywanie ultradźwięków w higienie jamy ustnej oraz do czyszczenia zębów jest absolutnie nieszkodliwe dla ludzi. Fale ultradźwiękowe czyszczą z szybkości 1.6 miliona drgań na sekundę, działając na powierzchnie zęba i dziąseł powodują intensywne i utrzymujące się usunięcie nalotu nazębnego jak i innych zanieczyszczeń, poprawiając dodatkowo ukrwienie tkanki dziąseł. Już po kilku dniach stosowania odczują Państwo jędrność tkanek dziąseł i podniebienia. Również skłonność do krwawienia dziąseł zostaje zredukowana przez zastosowanie szczoteczki Emmi-dental. Długoletnie badania w laboratoriach wykazały, że stosowanie ultradźwięków w higienie jamy ustnej przynosi niezwykłe efekty również w czyszczeniu koron, implantów i mostków dentystycznych.


Ultradźwiękowa szczoteczka Emmi-dental

W ZESTAWIE:

  • 1 rękojeść szczoteczki
  • 1 ładowarka
  • 2 końcówki standardowe
  • 1 końcówka do usuwania nalotu
  • 2 tabletki koloryzujące
  • 1 tubka pasty Emmi-dent

CENA: 499 PLN

Koncentrat pasty Emmi-dent

Koncentrat Emmi-dent to pasta do zębów specjalnie zaprojektowana dla osób używających sonicznych i ultradźwiękowych szczoteczek do zębów.

Pasta Emmi-Dent z ekstraktem z mięty i kryształkami soli Highland została specjalnie opracowana dla szczoteczek ultradźwiękowych i sonicznych. Szczególnie skuteczna przy próchnicy i paradontozie, przebarwieniach zębów, stałych aparatach ortodontycznych, stanach zapalnych dziąseł i implantach ortodontycznych.

Jedna tubka pasty Emmi-dent zawiera jej 75 ml.


Koncentrat pasty Emmi-dent

CENA: 15 PLN

Końcówki standardowe

Jak większość nowoczesnych szczoteczek, Emmi-dent i Emmi-dental posiadają wymienne końcówki o budowie umożliwiającej wygodną zamianę. Dodatkowo, końcówki w każdym zestawie są w różnych kolorach, co ułatwia odróżnienie szczoteczek poszczególnych domowników. Dostępne w sprzedaży są opakowania po 2, 4 i 10 końcówek.

Rozmiar końcowek standardowych EMAG jest tak dobrany, aby wygodnie operować końcówką w jamie ustnej. Dla dzieci i osób o drobnych zębach polecamy końcówki dziecięce.

Zgodnie z zaleceniami dentystów, końcówkę należy wymieniać co około 3 miesiące, aby uniknąć zużywania się włosia szczoteczki (co zmniejsza jej skuteczność) jak też gromadzenia się na niej niehigienicznych osadów w wyniku wielokrotnego używania.

Standardowe końcówki

CENA: 40 PLN (2 końcówki)

65 PLN (4 końcówki)

145 PLN (10 końcówek)

Końcówki dla dzieci

Jak większość nowoczesnych szczoteczek, Emmi-dent i Emmi-dental posiadają wymienne końcówki o budowie umożliwiającej wygodną zamianę. Dodatkowo, końcówki w każdym zestawie są w różnych kolorach, co ułatwia odróżnienie szczoteczek poszczególnych domowników.

Ponieważ standardowe rozmiary końcówek, optymalne dla osób dorosłych, bywają niewygodne w użyciu dla małych dzieci, opracowaliśmy specjalne zmniejszone końcówki. Ich rozmiar jest dobrany specjalnie aby uzyskać maksymalną wygodę i skuteczność przy niewielkiej jamie ustnej i drobnych zębach.

Zgodnie z zaleceniami dentystów, końcówkę należy wymieniać co około 3 miesiące, aby uniknąć zużywania się włosia szczoteczki (co zmniejsza jej skuteczność) jak też gromadzenia się na niej niehigienicznych osadów w wyniku wielokrotnego używania.


Końcówki dla dzieci

CENA: 40 PLN (2 końcówki)

65 PLN (4 końcówki)